אימון אישי

אימון אישי – רבים מאתנו מרגישים בשלבים שונים של החיים שהם פשוט תקועים. אנחנו לא באמת מרגישים יותר טוב, לא נמצאים במערכות יחסים יציבות או רציניות יותר ואנחנו גם לא מצליחים להגשים את עצמנו בעבודה כפי שחלמנו כשהיינו צעירים. יכולות להיות לכך אלף ואחת סיבות, כמו למשל: חסמים שיש לנו מהעבר, דעות קדומות ושליליות שיש לנו על עצמנו ועל העולם, טראומות שונות ועוד.

אומנם חשוב מאוד להבין למה אנחנו מרגישים תקועים, אך מה שחשוב באמת, זה לראות איך נוכל לעשות את השינוי המיוחל. לכן זה לא משנה אם מה שהייתם רוצים זה לקום בבוקר ולאהוב את מה שאתם רואים במראה, למצוא זוגיות טובה ויציבה או לשפר את המעמד שלכם בעבודה.

בכל מקרה אימון אישי הוא הדרך, אז למה אתם מחכים? להעצים את עצמנו, לחזק את עצמנו להשפיע על תת-המודע שלנו זה משהו שהיום המומחים בתחום כבר יודעים איך לעשות, אז למה שלא תיעזרו בהם? אתם לא תאמינו כשתגלו, עם הזמן, עד כמה האימון האישי יכול לשפר את איכות החיים שלכם באינספור רבדים שונים.

למעשה, זה לא במקרה שבשנים האחרונות אנחנו שומעים על עוד ועוד אנשים שעברו אימונים אישיים, כי לאימון טוב יכולה להיות השפעה מאוד חיובית על כל אחד מאתנו. האימון יכול לעזור לנו להוציא מעצמנו את הטוב ביותר, לפתוח את ליבנו מחדש ולחוות את החיים אחרת לגמרי מהאופן שבו חווינו אותם עד היום.

היתרונות הרבים של אימון אישי מוצלח

אימון אישי זו אומנם חוויה שבעבר אי אפשר היה בכלל לחלום עליה, אך היום מדובר על עניין שהפך להיות מאוד שגרתי ומקובל. לכן בהחלט סביר להניח שגם אתם, כמו רבים אחרים, מכירים לא מעט חברים, בני משפחה או קולגות מהעבודה שעברו את האימון ששינה את חייהם לטובה. לאימון כזה יש יתרונות רבים, כי בפועל הוא:

  • מסייע לנו להבין למה ואיפה אנחנו תקועים
  • עוזר לנו לזהות דפוסי חשיבה שאינם חיוביים ושאינם משרתים אותנו עוד
  • עוזר לנו לעשות את השינוי המיוחל ובכך משפר את החוויה שלנו בחיים

לפני הכול, כדי להבטיח שהאימון יהיה מוצלח וקולע, צריך לעבור אבחון. למעשה, המאמנת האישית שלכם צריכה להכיר אתכם קצת יותר טוב כדי להבין איך היא תוכל לעזור לכם ואיך לבנות את האימון שיהיה הכי נכון עבורכם. היא תעשה זאת על ידי שאלות אישיות, על ידי ניתוח שפת הגוף שלכם ועל ידי ניתוח שנעשה בהתאם לנומרולוגיה הקבלית. השילוב בין כל הפרמטרים האלה הוא זה שיעזור לה להכיר אתכם בצורה הכי טובה שאפשר ולהתאים לכם את האימון שייקח אתכם כמה צעדים קדימה.

איך זה קורה בפועל?  

אם מעולם לא יצא לכם לקחת חלק באימון אישי, ברור מדוע יש לכם שאלות בנידון. איך זה עובד? ממה מורכב האימון? והאם הכול בו תיאורטי בלבד? האמת היא, שכאשר מדברים על אימונים אישיים מדברים על שיטות שונות שביניהן ניתן לבחור, כאשר האופציה הטובה ביותר תכלול לרוב שילוב בין חלק תיאורטי וחלק מעשי.

בחלק התיאורטי המאומן עובר חוויות שונות הכוללות אימון NLP, שיחות בנושא הערכה עצמית, אהבה עצמית ואף אהבת הגוף. לעומת זאת, בחלק המעשי, ניתן לראות אינספור פעולות שאפשר לעשות כדי לתרגל את הדברים. אם, למשל, מטרת האימון היא להצליח למצוא זוגיות בסופו של דבר, אנחנו נראה שבחלק המעשי יושם דגש על סימולציות, על הכנת פרופיל לכל הרשתות החברתיות ועוד.

למה זה משהו שכל אחד צריך לפרגן לעצמו?

אם גם אתם, עד לא מזמן, הייתם בטוחים שלבקש עזרה בתחום הרגשי של חייכם זה לא משהו שיכול להתאים לכם, דעו שאתם לא לבד. לא מעט אנשים רואים בכך חולשה, אך האמת היא, שההפך הוא הנכון. היכולות להודות שאנחנו זקוקים לעזרה ושאנחנו רוצים לעשות שינוי היא יכולת מופלאה, ולכן, אם אתם באמת רוצים שהדברים ייראו אחרת, אל תהססו: פנו לאימון אישי מיוחד ותראו שתרגישו הרבה יותר טוב בהמשך.

מה שכן, כמובן שצריך לבדוק ולהחליט מראש לאיזו מאמנת מקצועית אתם רוצים לפנות, כי אם יש משהו שלא חסר בישראל, אלה מאמנים ומאמנות אישיות. לכן צריך לברר: מה הניסיון של המאמנת? איזה דברים היא עברה באופן אישי? באיזו שיטה היא מאמנת ועד כמה היא מקצועית? אם אתם רוצים להרגיש שלא בזבזתם את הזמן שלכם ולדעת שאתם בוחרים במאמן מקצועית שאנשים רבים אף מכנים אותה "קוסמת", הכתובת הנכונה היא מאיה חן.

מאיה עברה בעצמה לא מעט קשיים והתמודדויות שונות בחיים, מה שחיזק אותה ונתן לה את היכולת להבין את הקשיים של הסובבים אותה. בנוסף, היא לקחה חלק באינספור קורסים בתחומים שונים, כולל לימודי נומרולוגיה קבלית, כך שאיתה תוכלו לדעת שהאימון האישי שלכם באמת יהיה יעיל. מעוניינים לקבוע פגישה? לקבל עוד מידע ראשוני? התקשרו עוד היום למאיה, למספר: 055-9705963 ותראו שלא תצטערו על כך. 

אימון אישי