אימון זוגי

אימון זוגי – כבר לא מעט זמן אתם אומרים לעצמכם שהייתם רוצים למצוא זוגיות? בפועל זה לא ממש קורה ולא מתקדם? מנגד, אתם רואים את כל החברים הכי טובים שלכם מתחתנים, נכנסים למערכות יחסים משמעותיות ואפילו מקימים משפחות? אם כך, ברור מדוע העניין כבר בוער בכם. הבעיה היא שרבים מאתנו מונעים מפחדים ששייכים אל העבר, מטראומות שונות ומדעות שליליות שיש לנו כלפי עצמנו.

לכן נשאלת השאלה: האם יש אימון כלשהו שנוכל לעבור כדי לשחרר את אותם הפחדים? התשובה היא כן, כי אימון זוגי יוכל לעזור לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מדובר על אימון זוגי שלמעשה יכין אתכם לזוגיות, יעזור לכם מצד אחד לנתח חסמים מהעבר ומצד שני, לשחרר אותם ולפנות מקום לדברים חדשים וטובים. מדהים לראות כיצד אנשים שבאים לעבור אימון זוגי מצליחים, בסופו של התהליך להוציא מעצמם את הטוב ביותר ומצליחים, למרות כל הכאבים מהעבר, פשוט לפתוח מחדש את הלב.

זה לא משנה אם מה שתוקע אתכם בכל פעם באותו מקום אלה הדעות השליליות שיש לכם כלפי ההתנהגות שלכם או שאתם מביטים במראה ולא אוהבים את גופכם. מה שכן משנה, זה איך עושים את השינוי, איך לומדים לראות את הדברים אחרת ואיך מפנים מקום לאנרגיות חדשות וטובות. כאן בדיוק נכנס לתמונה האימון הזוגי, ואתם לא תאמינו עד כמה האימון הזה יעזור גם לכם, כפי שהוא עזר לאחרים, ליצור את השינוי שעליו אתם חולמים.

מה כולל אימון זוגי ומהם היתרונות שלו?

אפשר להבין מדוע אתם סקרנים לגבי ההליך של האימון הזוגי, כי מי מאתנו לא היה רוצה לבחור בשיטה הכי טובה שבאמת תיצור אצלו את השינוי המיוחל? לכן כדאי שתדעו שכבר בפגישה הראשונה למעשה אתם, האמונים, תעברו תהליך של אבחון. האבחון יתבצע על ידי מספר טכניקות שונות, כמו למשל:

  • שאלות ותשובות
  • ניתוח של שפת הגוף
  • תקשור
  • ניתוח שנעשה ע"פ הנומרולוגיה הקבלית ועוד

בנוסף, חשוב להבין שהאימון הזוגי למעשה מחולק לשני שלבים שונים והם: אימון תיאורטי ואימון מעשי. בפועל, זה מה שהופך את האימון הזה לכל כך יעיל, שכן אתם מצליחים בצורה כזאת ליצור שינוי שכל הרמות הנדרשות. היתרונות שיש באימון זוגי ברורים, כי לרוב מדובר על תחום שאנחנו תמיד חושבים עליו מאותה נקודת מבט ולכן זה לא מפתיע שבפועל אנחנו לא מצליחים ליצור את השינוי הרצוי.

לעומת זאת, כאשר מכניסים אדם אחר לתמונה, נותנים לו לראות את האופן שבו אנחנו חושבים, סומכים עליו ומאפשרים לו לעזור לנו – הכול נראה אחרת. לכן זה לא מפתיע שכל כך הרבה אנשים, אחרי התהליך המיוחד הזה, פשוט מוצאים את הקשר הרציני שהם כל כך רצו במשך שנים ארוכות.

האימון מוגבל לשני חלקים

כפי שראינו, אימון זוגי מוביל מחולק לשני חלקים שונים: החלק התיאורטי והחלק המעשי. בחלק התיאורטי אנחנו רואים שישנה התעסקות בחזון הזוגי שלנו, אנחנו עוברים אימוני NLP, אנחנו לומדים לשחרר אחת ולתמיד את בני הזוג שהיו לנו מהעבר, אנחנו לומדים לאהוב את עצמנו ומתייחסים אחרת לגוף שלנו.

יש כאן התייחסות לנושאים חשובים ומשמעותיים כמו פתיחת הלב ואף שינוי אינספור הרגלים ישנים שרק מכבידים ומקבעים אותנו בעבר. בחלק המעשי של האימון הזוגי, אנחנו לומדים פשוט לעשות את הדברים אחרת. למשל, סביר להניח שגם אתם, כמו אנשים רבים אחרים, ראיתם עד היום את כל נושא הדייטים בדיוק באותה הדרך. לכן הגיע הזמן שנראה את הדברים בצורה שונה וגם נעשה אותם בפועל אחרת.

אנחנו לומדים, במהלך האימון הזוגי, להציג את עצמנו אחרת ואפילו לבנות פרופיל מנצח בכל רשת חברתית או אפליקציה שדרכה נוכל להכיר בני זוג. בחלק המעשי של האימון הזוגי נלמד לכתוב הודעות בצורה מזמינה יותר, משפטי פתיחה טובים ונעשה אינספור סימולציות שבעזרן נוכל ללמוד את אומנם הרושם הראשוני. השילוב בין בניית כרטיס אישי מושך ובין התנהגות בעלת ביטחון, אך לא כזו שכוללת עודף ביטחון, זה כל מה שצריך כדי להצליח. אתם תראו שהאימון, ההתמדה והנכונות שלכם לשנות את המצב שבו אתם נתונים זה בדיוק מה שבסופו של דבר יביא לכם את הזוגיות הרצויה.

אימון שמוביל לתוצאות עושים עם מאיה חן

האמת היא, שאם תעשו חיפוש קצר באינטרנט, אתם תראו שלא חסרים אנשים שמבטיחים לכם לעבור אימונים זוגיים שיובילו לאהבת אמת. עם זאת, לא בכל מקום תמצאו מישהי כמו מאיה חן, שעברה לא מעט בעצמה ומתוך הקשיים למדה, התפתחה והפכה למה שהיא היום. לא במקרה אנשים מכנים אותה אפילו "קוסמת", כי היא יודעת להקשיב ומאמינה בדבר הכי חשוב: שאפשר לעשות שינוי ושאפשר למצוא זוגיות.

היא עובדת בשיטה ייחודית, מצליחה ומקצועית ביותר, כך שגם אתם, אתם תפנו אליה למספר: 055-9705963, תיהנו מתוצאות מדהימות. לאורך השנים היא עשתה אינספור קורסים בנושאים כמו נומרולוגיה, גישור, קאוצ'ינג ועוד, אז למה שלא תגיעו ותיהנו מכל הידע והניסיון שהיא צברה בתחומים החשובים האלה?

אימון זוגי