אימון רגשי

אימון רגשי – התחושה שאתם תקועים מבחינה רגשית מלווה אתכם כבר לא מעט זמן? הייתם רוצים לעשות משהו בנידון אך לא לגמרי ברור לכם מה? אם כך, אולי תוכלו להתנחם בידיעה הברורה שאתם לא לבד ואתם ממש לא היחידים שזה קורה להם. הרבה דברים מנהלים אותנו בחיים וגורמים לנו להתנהג בצורה כזו או אחרת, במיוחד בתחום הרגשי.

זו יכולה להיות טראומה שאנחנו אפילו לא זוכרים שעברנו והיא נמצאת אי שם בתת-מודע שלנו, מפעילה אותנו ומובילה אותנו להתנהג בכל פעם בהתאם לדפוס כזה או אחר. היא חוסמת את הלב שלנו או גורמת לכך שתמיד נתחבר, בכל פעם מחדש, לאנשים שפחות מתאימים לנו או לאנשים שגורמים לנו להרגיש רע. במקרים אחרים יש לנו דעות קדומות ושליליות על עצמנו, על הגוף שלנו ועל היכולות שלנו, כך שברור מדוע כל מי שמרגיש כך רוצה לעשות שינוי.

כל ההתנהגויות הללו וצורות המחשבה האלה למעשה חוסמים אותנו, תוקעים אותנו וגורמים לכך שלא נצליח לחיות חיים מספקים, מאושרים ומלאים. אתם תוהים מה אפשר לעשות בנידון והאם צריך פשוט להשלים עם המצב? כדאי לדעת: אימון רגשי יוכל לעזור לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים, אז למה שלא תנסו זאת?

אימון רגשי – איך הוא באמת עוזר?

עד היום בכל פעם כשיצא לכם לחשוב על אימונים אישיים הלכתם לאיבוד כי יש מגוון אדיר של אימונים שמבטיחים לכם שינוי? לא יודעים בכלל מה קורה במהלך האימון וכיצד הוא יוכל לסייע? אפשר להבין אתכם. בפועל אנחנו רואים שאימונים רגשיים נעשים בעזרת מגוון רחב של שיטות, ולא פעם האימון הנכון הוא כזה שמשלב כמה טכניקות ותיאוריות ביחד. לכן, אם אתם יכולים לבחור אימון רגשי שיש בו גם NLP, התמודדות עם טראומות, דיונים מעמיקים ועוד, הרי שזה כדאי.

בנוסף, אם האימון הרגשי שבו אתם בוחרים יכול לכלול לא רק חלקים תיאורטיים אלא גם כלים מעשיים, סימולציות ולא מעט תרגולים, מה טוב. אנשים לא תמיד מבינים זאת, אך בפועל אנחנו רואים שכאשר מתרגלים דפוסי התנהגות שונים וחדשים, הרבה פעמים באמת אפשר ליצור את השינוי, להיפרד מההרגלים שתוקעים אותנו ולהתחבר להרגלים חדשים שמקדמים אותנו יותר. עוד יתרון משמעותי ביותר שיש לאימון רגשי, זו כמובן העובדה שהוא מתאים לכם באופן אישי. הוא מתאים לנושא שמטריד אתכם ולקצב ההתקדמות שלכם, מה שמסביר מדוע הוא גם כל כך יעיל.

מה יכול להשפיע על הצלחת האימון הריגשי?

אם חשבתם לרגע שהאימון הרגשי הוא אימון שבו אתם מגיעים, יושבים רגל על רגל ומחכים שמשהו יקרה, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יש כמה פרמטרים חשובים מאוד שיוכלו להשפיע על הצלחת האימון, כמו למשל: מי תהיה המאמנת שתלווה אתכם לכל אורך התהליך? מה ההשכלה שלה וכמה ניסיון יש לה? האם יש ביניכם ובין המאמנת שלכם כימיה? בנוסף, האם אתם פונים אל מאמנת שיש לה השכלה בכמה תחומים שונים במקביל או למישהי שעובדת רק בשיטה אחת?

שימו לב: ככל שלמאמנת האישית והרגשית שלכם תהיה השכלה יותר רחבה, כך היא תוכל לסייע לכם בצורה טובה יותר. מעבר לכל אלה, כאשר מדברים על אימון רגשי ועל ההצלחה שלו, יש נקודה משמעותית ביותר שצריך להבין: הצלחת האימון טמונה במחויבות של שני הצדדים לתהליך. צריכה להיות הקשבה הדדית, הבנה, התמדה ואמונה בדרך שבה הולכים ביחד.

רק השילוב שכל כל הפרמטרים האלה ביחד, כולל עבודה קשה בכל יום, יובילו לכך שתרגישו את ההבדל ושתוכלו ליהנות ממנו. ממש כפי שלהכניס את הגוף שלנו לכושר זה לא משהו שאפשר לעשות ביום אחד ואי אפשר לצפות לניסים, כך קורה גם לגבי שינויים רגשיים שנרצה לעשות ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון.

בואו לעבור טיפול מקצועי עם מאיה חן

מאיה חן היא נומרולוגית ומאמנת אישית בעלת ניסיון רב וידע נרחב. היא בעצמה התמודדות בחייה עם לא מעט משברים, מכירה את הכאב מקרוב ויודעת כיצד לנתב אותו, לצאת ממנו ולצמוח ממנו אל תוך הצלחה ותחושה של גדילה. לכן, אפילו אם אתם מרגישים שהגעתם אל הקצה, שאתם לא יודעים יותר מה לעשות ושאתם לא חיים את החיים שלכם כפי שהייתם רוצים, אל תאמרו נואש ופנו אל מאיה חן.

היא בוגרת קורסים בפסיכולוגיה, סדנאות וסמינרים בתחום החברתי ובמנהל עסקים והיא למדה קאוצ'ינג מהמרצים הטובים ביותר בארץ. בנוסף, היא גם מומחית לנומרולוגיה קבלית כך שיש לה כלים רבים שבעזרתם היא מסייעת לכל האנשים שפונים אליה. למעשה, כבר אחרי הפגישה הראשונה שלכם עם מאיה חן תוכלו להבין מדוע כל כך הרבה אנשים מכנים אותה "הקוסמת", ואין ספק שגם במקרה שלכם היא תוכל לסייע. האימון הרגשי הוא תהליך מדהים שמוביל לתוצאות נפלאות, אז למה שלא תתקשרו אל מאיה עוד היום למספר: 055-9705963 ותצאו לדרך חדשה בחייכם?

אימון ריגשי