האימון האישי עם מאיה חן ששינה את חיי

לפני שנים, כשהייתי צעיר יותר, הייתי בטוח שעם הזמן האהבה תגיע ולכן החלטתי להשקיע את כול כולי בינתיים בלימודים. למדתי, מצאתי עבודה טובה, הרווחתי נהדר, אך עם הזמן פתאום שמתי לב שהשנים חולפות, אני לא באמת נהיה יותר צעיר ואני רק עובד ועובד. זה היה השלב שבו החלטתי שהגיע הזמן להירשם לכל מיני אתרי היכרויות ואפליקציות שונות.

משום מה בתחילת הדרך הייתי בטוח שזה הולך להיות קצר ומהיר, אך עד מהרה הבנתי שהבעיה לי הרבה יותר חמורה ממה שבכלל הבנתי. הייתי מגיע לכל מיני דייטים ראשונים, מפגין ביטחון עצמי הרבה יותר מופרז ובסופו של דבר מוצא את עצמי לבד בערב או ביום שאחרי. אומנם לקח לי קצת הזמן להבין שמשהו לא בסדר, אבל אז, יום אחד נעמדתי מול המראה וניסיתי להבין מה אני באמת רואה שם. האמת היא, שכל הקולות ששמעתי היו נוראיים וכל אחד מהם היה יותר ביקורתי מהאחר.

ראיתי שאני לא אוהב את איך שאני נראה, לא באמת מעריך אותו וכל העורף ביטחון עצמי שהפגנתי בפגישות הראשונות, היה שם כדי לכפות על משהו עמוק: על חוסר אהבה עצמית. הבנתי שאם לא אעשה משהו בנידון עלול מאוד להיות שעוד זמן יעבור ושגם בעוד חמש שנים אמצא את עצמי יוצא לכל מיני דייטים שלא מובילים לשום דבר שאני מאחל לעצמי. לכן זה היה הרגע שבו החלטתי לעצור, להתחיל לבדוק את הדברים הרבה יותר לעומק ולראות האם יש טראומה שמכתיבה את אופן ההתנהגות שלי או כל דבר אחר שאני חייב להתמודד איתו אחת ולתמיד.

המאמנת האישית הנכונה לי

התחלתי לבדוק איזה סוגים של טיפולים ואימונים אני יכול לעשות, ואחת מהאופציות הכי טובות שחשבתי עליהן, היה לפנות למאמנת אישית. היה לי ברור שאני צריך כאן יחס אישי ומשהו שמתאים לי, כי לקחת חלק בטיפול בקבוצתי לא ממש נראה לי מתאים. זה היה השלב שבו התחלתי לבדוק איזה מאמנות אישיות יכולות להתאים לי, וזה גם היה הרגע שבו שמעתי על מאיה חן. התחלתי לקרוא אודותיה קצת מידע, בדקתי מה אומרים עליה אנשים אחרים שעברו אצלה תהליך של אימון אישי והגעתי למסקנה שהיא יכולה להתאים לי.

קבעתי לעצמי פגיעה אצל מאיה, והדבר היחיד שאני מצטער עליו, זה שלא עשיתי את זה כבר לפני שנים רבות. כבר מהרגע הראשון שבו ישבתי מול מאיה ידעתי שאני במקום הנכון, כי החום שיצא ממנה, בצירוף החוכמה והניסיון, הפכו את התחושה שלי לטובה ורגועה. היא שאלה אותי לא מעט שאלות, ניתחה את שפת הגוף שלי וגם את הנומרולוגיה האישית שלי, ובהתאם לכל הפרמטרים האלה הסבירה לי איזה אימון אישי אוכל לעבור איתה. האמת היא, שהייתי בהלם. היא נראה מקצועית ורצינית, כך שהיה לי ברור שאני מפקיד את עצמי בידי אשת מקצוע שתעשה הכול כדי שאצא לגמרי מרוצה.

מה הקשר בין נומרולוגיה קבלית ובין אימון אישי

אני מודה שכל הסיפור הזה של נומרולוגיה קבלית היה רחוק ממני אלפי שנות אור, ולא היה לי מושג בכלל איך ובאיזה תחומים הנומרולוגיה יכולה לעזור. עם זאת, ככל שחלף הזמן, הבנתי ממאיה שהתחום הזה יכול לסייע בלא מעט הבנות ותובנות בחיים. כך למשל, למדתי שעושים את הניתוח הנומרולוגי בהתאם לשם, לשם המשפחה, לתאריך הלידה ועוד כמה נתונים.

בנוסף, הבנתי שהנומרולוגיה הקבלית יכולה לעזור להבין טוב יותר ולקבל הכוונה בתחומים חשובים ומגוונים בחיים, כמו למשל הייעוד, בחירת מקצוע העבודה, וגם, כמובן, מציאת בת זוג לחיים. מאיה עשתה לי כמובן ניתוח נומרולוגי מאוד מעמיק, ובעיקר, היא ניתחה אותו בצורה כזאת שבאמת יכולתי להיעזר בו. בנוסף, עוד דבר מדהים שאהבתי באימון האישי אצל מאיה, היה האיזון המושלם בין החלק התיאורטי ובין החלק המעשי. אני מודה שלא היה לי מוגש בכלל למה לצפות, כי זו הייתה הפעם הראשונה שבה הלכתי לאימון אישי, אך האמת היא, שעם מאיה הכול זרם בצורה נפלאה.

השילוב המושלם בין אימון תיאורטי ומעשי

היו חלקים תיאורטיים באימון שעברתי אצל מאיה, אשר התרכזו בשאלות חשובות כמו איך לשנות הרגלי חשיבה והרגלי התנהגות שונים. נסינו להבין ביחד מה מניע אותי ומה באמת גורם לי להתנהג בצורה מסוים ולא בצורה אחרת, ובהתאם לכל אלה, עברנו ביחד לחלק המעשי.

החלק המעשי של האימון האישי עם מאיה חן היה מדהים ועד היום הוא נושא פרי. היא לימדה אותי באיזה משפטי פתיחה להשתמש בסיטואציות שונות בחיי, איך לכתוב הודעות כתובות מעניינות יותר ואיך להתנהג בכל פגישה ראשונה. מאז חלף כבר לא מעט זמן, והאמת היא, שבשבוע הבא אני מתחתן. אני לא רוצה אפילו לדמיין איך היו נראים החיים שלי אם לא הייתי עובר אימון אישי עם מאיה חן, ולכן, אם אתם זקוקים לעזרה, אין ספק שהיא הכתובת הנכונה עבורכם.

האימון האישי עם מאיה חן ששינה את חיי