השינוי הגדול בחיי התחיל באימון אישי אצל מאיה חן

התחושה הבסיסית שאני בוחרת תמיד את כל מה שלא ממש נכון לי לא עזבה אותי כבר כמה שנים טובות. כשהייתי יותר צעירה הייתי בטוחה שאני יודעת נהדר. יודעת נהדר מה נכון לי, מה כדאי לי ללמוד, איפה רצוי לי לעבוד ואיזה בני זוג יכולים להתאים לי, עד שיום אחד החלטתי להביט במראה ולומר לעצמי את האמת. האמת הייתה שאני לא נהנית, לא טוב ואני לא מרגישה שאני חיה חיים שבכלל קרובים או דומים למה שהייתי רוצה לחיות. אני לא מרגישה מסופקת ולא מאושרת, מה שהוביל אותי להתחיל לחשוב מה באמת אפשר לעשות בנידון.

מצד אחד הייתי בטוחה שאני לא צריכה עזרה מאף אחד, כי מי מכיר אותי יותר טוב מעצמי? אך מצד שני, הרגשתי שאני באמת הולכת לאיבוד. ניהלתי דיונים בנושא עם חברות טובות ובכל פעם הייתי בטוחה שזהו, עכשיו עליתי על דרך המלך ועכשיו אצליח לעשות את השינוי, אבל בפועל זה לא קרה. זה היה בדיוק השלב שבו התחלתי לחשוב הרבה יותר ברצינות על אימון אישי, כי אם זה עזור לכל כך הרבה אנשים, למה שזה לא יעזור גם לי? אני מודה שלא היה לי פשוט לומר שאני זקוקה לעזרה, אבל אחרי שעברתי את השלב הזה עם עצמי, כבר היה לי ברור שאני לא מוותר על אימון אישי שיוכל לקחת אותי למרחקים.

כל היתרונות שמהם נהניתי כתוצאה מהאימון האישי

אחד מהדברים הכי מורכבים שאיתם הייתי צריכה להתמודד בהקשר של האימון האישי, היה למעשה לבחור את אשת המקצוע שאליה אני פונה. מדהים היה לגלות כמה אנשים עוסקים בתחום הזה, כמה מאמנים יש בישראל ובכמה שיטות שונות הם עובדים. אחד מהדברים שהיו הכי חשובים בעיני, היו לבחור אשת מקצוע שיש לה השכלה כמה שיותר נרחבת, כי היה נדמה לי שאם ההשכלה של המאמנת תכלול לא מעט תחומים, באמת יהיו לה כלים טובים לעזור לי. כך קרה הגעתם אל מאיה חן, כי האמת היא, שהתרשמתי מאוד מקורות החיים שלה.

היא למדה לא רק אימון אישי וקואצ'ינג, אלא גם נומרולוגיה קבלית, וזה כבר הרשים אותי מאוד. אומנם לא היו לי הרבה כלים להבין במה מדובר, אך עצם העובדה שהידע של מאיה כל כך מגוון ונרחב, נתנה לי תחושה טובה. אכן כך היה, כי כבר מהפעם הראשונה שבה דיברתי עם מאיה הבנתי שאני פשוט במקום נכון. היא הקשיבה לי, ידעה לכוון אותי ובעיקר – נתנה לי תחושה טובה שהכול אפשרי.

אימון אישי שמתאים לי ומוביל לתוצאות

השלב הראשון של האימון היה השלב שבו מאיה רצתה להכיר אותי יותר טוב. בשלב הזה הייתי צריכה לענות על לא מעט שאלות, היא ניתחה גם את שפת הגוף שלי ואף השתמשה בלא מעט נתונים שיכולתי לתת לה כדי לעשות לי ניתוח נומרולוגי מעמיק. היה מדהים לראות את המקצועיות שלה, את האדיבות ואת תחושת השלווה שהיא הקרינה כבר מהרגעים הראשונים. לכן היה לי ברור שאפילו אם האימון האישי ידרוש ממני השקעה רבה והתמדה, עם מאיה אני באמת יכולה להצליח, וכך היה.

היא ידעה לכוון אותי, בעזרת הניתוח הנומרולוגי שהיא עשתה לי, לגבי לא מעט שאלות שהיו לי. למשל, התחלתי לתהות האם אני באמת מצליחה למלא את הייעוד שלי והאם לא הגיע הזמן שאני אעבור לעבוד במקום אחר. בעזרת הניתוח הנומרולוגי היו למאיה לא מעט תשובות רלוונטיות ומדויקות לתת לי, כך שזה היה מדהים ויעיל מאוד. בנוסף, האימון האישי עצמו התאים בדיוק לקצב שלי, ואהבתי מאוד את השילוב הנכון בין תיאוריה ובין עניינים מעשיים שהייתי צריכה להתמודד איתם.

מציאת זוגיות בעזרת אימון אישי עם מאיה חן

האמת היא, שעוד סיבה משמעותית ביותר שבגללה החלטתי בסופו של דבר לפנות אל מאיה חן ולעבור איתה תהליך של אימון אישי, הייתה הרצון שלי למצוא זוגיות. הרצון הזה היה כבר חזק יותר מכל דבר אחר באותו שלב בחיי, ולא רק בגלל הרצון הביולוגי להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם. היה לי צורך למצוא מישהו שבאמת יאהב אותי, יראה אותי, יקבל את הגוף שלי כמו שהוא וילווה אותי לאורך כל האתגרים שהחיים מציבים. היה לי מאוד קשה לבחור לבד את האדם הנכון לי, ובמהלך האימון האישי עם מאיה חן הבנתי שהסיבה לכך הייתה האופן שבו אני מסתכלת על עצמי.

לכן, ככל שהתקדמתי באימון והצלחתי לראות את עצמי באור אחר לגמרי, הרגשתי הרבה יותר ביטחון. מאיה עזרה לי אפילו בעניינים פרקטיים ומעשיים לחלוטין, כמו האופן שבו אני מציגה את עצמי בפגישות ראשונות או הניסוח של ההודעות הכתובות שלי. האימון היה כל כך יעיל כך שזה לא מפתיע שהיום אני נמצאת בזוגיות כבר יותר משלוש שנים ומרוצה מהסיפוק שאני חשה בחיים שלי. אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם לשינוי, אני מאוד ממליצה לכם להתקשר למספר: 050-8447011 ולקבוע פגישה עם מאיה חן, כי היא אשת מקצוע מובילה בתחום הזה.

השינוי הגדול בחיי התחיל באימון אישי אצל מאיה חן