מאמנת אישית שסייעה לי לעשות את השינוי המיוחל

להבין שאני צריכה עזרה זה לא היה צעד פשוט בחיים שלי. הייתי רגילה, במשך עשרות שנים, להיות בטוחה שאני שולטת על כל הרבדים בחיים שלי: אני אימא, מנהלת עסק ובת זוג למופת, אז למה שאפנה למאמנת אישית שתעזור לי? עם זאת, בשלב מסוים בחיי, דווקא כאשר הכול היה אמור להיות כבר יותר רגוע כי הילדים גדלו והתחלתי להרוויח יותר טוב, הבנתי שאני לא לגמרי נמצאת במקום שבו איחלתי לעצמי להימצא.

זה לא משהו שקרה ביום אחד, שכן בפועל זה היה תהליך שהייתי צריכה להיות פתוחה אליו, מודעת אליו מספיק אמיצה כדי להודות שהגיע הזמן לשינוי. זה היה שילוב בין תחושות לא טובות של חוסר סיפוק בעבודה, חוסר אהבה לגוף שלי וסלידה מבן הזוג שלי. פתאום הבנתי שהוא לא באמת מעצים אותי ולמעשה, בקושי רואה אותי. הבנתי שאני חוזרת הביתה מתוסכלת מעוד יום עבודה שלא לגמרי היה מספק כפי שבעבר חלמתי, וכל התחושות האלה הובילו אותי למצב של דכדוך.

זו אומנם לא הייתה הפעם הראשונה בחיי שבה הרגשתי דכדוך, אך בניגוד להרבה פעמים אחרות, הפעם לא הצלחתי לעזור לעצמי לבד. לא עזרה הפעילות הגופנית שעשיתי ולא עזר הניסיון הנואש לדיאטה. בסופו של דבר, בסוף כל יום עמדתי מתוסכלת מול המראה ולכן החלטתי לחפש לעצמי מאמנת אישית שאולי תצליח לעזור לי לעשות את השינוי המיוחל.

בחירת מאמנת אישית – איך באמת עשיתי את זה?

הקושי הגדול היה להחליט איזו מאמנת אישית תוכל לעזור לי, והאמת היא, שהייתי קצת בהלם כאשר גיליתי כמה מאמנות אישיות עובדות באזורים שונים בארץ. מה שעוד יותר הפתיע אותי, היה לגלות שלכל מאמנת אישית יש טכניקות עבודה אחרות ולכל אחת יש גם השכלה שונה. אחד מהדברים שכן היו ברורים לי בכל החיפוש הזה אחר המאמנת האישית שלי, זה שרציתי שתהיה לה השכלה כמה שיותר רחבה, כי האמנתי שכך היא בטוח תדע כיצד לסייע לי.

האמונה שאין משהו שאני לא יכולה לעשות אומנם הייתה קיימת בי, אבל הייתי זקוקה להדרכה, לליווי ולמישהי שתעזור לי לראות שוב את האור. כך למעשה הגעתי אל מאיה חן, ועשיתי זאת אחרי שקראתי הרבה מאוד חוות דעת חיוביות אודותיה. בנוסף, כבר אחרי ששוחחתי איתה בטלפון שיחה קצרה הבנתי את החשוב מכל: היא לא מגיעה מלמעלה ולא מדברת בהתנשאות.

היא לא משדרת שהיא יודעת יותר טוב מאחרים מה לעשות, אלא להפך, היא, בדיוק כמוני, הגיעה מתוך משברים וכאבים אל המקום שבו היא נמצאת היום. לכן הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליה, קבעתי איתה פגישה ראשונה ומיד הבנתי שאני לגמרי במקום הנכון.

התפקיד המוגדר של כל אחד מהצדדים

פעמים רבות כאשר בדקתי לעומק את האפשרות של אימון אישי, התחושה העיקרית שהייתי לי היא שהדברים לא באמת מספיק מוגדרים. מה עושה המאמנת? ומה עושה המתאמנת? מה עושים בכל אחד מהאימונים ומתי מתחילים להרגיש את השיפור? כל זה לא היה קיים עם מאיה, כי כבר מהשנייה הראשונה היא עשתה סדר בעניינים. היא ניתחה אותי בהתאם לשאלות, לשפת הגוף שלי וגם עשתה לי ניתוח נומרולוגי, ובהתאם לכל אלה התחלנו לדבר ואף לקבוע כללים לאימונים השונים.

כך למשל, היא התחייבה לאמן אותי למצוינות ולהגשמת המטרות, ואילו אני התחייבתי להגיע לאימונים, להקשיב, להפנים ולעשות. בנוסף, היה ברור לי שללא עבודה קשה והתמדה אני לא באמת אוכל להגיע אל היעד, ולמעשה כבר מההתחלה מאיה הסבירה לי שההתמסרות שלי לתהליך כולו חשובה. מה שהיה מדהים, הוא שכבר אחרי הפגישה הראשונה שלי עם מאיה הרגשתי שאני עושה את הדבר הנכון, שמצאתי מישהי שבאמת יכולה ללוות אותי ושאני בדרך הנכונה לצמוח.

ההשכלה, ההבנה והרגישות

אם גם אתם חושבים היום על אימון אישי, ולא משנה מה מוביל אתכם לחשוב על הרעיון הזה, אני לגמרי יכולה להמליץ לכם בלב שלם על מאיה חן. אותי באופן אישי היא הרשימה בגלל כמה סיבות חשובות, כאשר הראשונה שבהן היא ההשכלה שמאיה רכשה לאורך הזמן. היא עשתה אינספור קורסים בתחומים שונים ומגוונים שקשורים לאימון, לפסיכולוגיה ועוד, כך שזה לא מפתיע שהידע הנרחב שלה מסייע לה לעזור לאחרים. בנוסף, היא גם מגיעה עם רמת הבנה, אמפטיה ורגישות מאוד גבוהה, מה שמאפשר לה לגרום לצד השני להרגיש בנוח כבר מהרגע הראשון.

אני מודה שלא תמיד האימון האישי פשוט, כי במקרה שלי הוא גם גרם לי להתאמת עם לא מעט דברים שהיה לי נוח יותר להתעלם מהם. יחד עם זאת, האימון הזה הוא בדיוק מה שעזר לי בסופו של דבר לבצע את השינויים שרציתי לעשות בחיי: למצוא זוגיות אחרת, שהרבה יותר מתאימה לי ולפתח את העסק שלי לכיוונים שמדברים אלי יותר. לכן, אם גם אתם זקוקים לעזרה ורוצים לעשות שינוי מספק בחייכם, התקשרו אל מאיה חן עוד היום למספר: 050-8447011 ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך הדרך.

מאמנת אישית שסייעה לי לעשות את השינוי המיוחל