מאמנת אישית

מאמנת אישית – מרגישים שאתם תקועים? בכל פעם כשאתם עומדים מול המראה הדבר היחיד שאתם מצליחים לראות זה את הפגמים שלכם? אתם לא מוצאים את הזוגיות שתמיד רציתם? אם כך, רגע לפני שאתם מוותרים, יורדים למחתרת וזונחים את כל השאיפות והחלומות שלכם, כדאי שתפנו למאמנת אישית מקצועית. יש הרבה מאוד אנשים שכבר עשו זאת ולא הצטערו על כך, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? מאמנת אישית, ובמיוחד אם היא מקצועית ומנוסה, תוכל לעשות את השינוי עבורכם.

חשוב להבין: גם כאשר פונים למאמנת שתעשה לכם אימון אישי ופרטי, אתם אלה שעושים את העבודה בפועל. יתרה מכך, דרושה כאן פתיחות, רצון והרבה התמדה. לכן, אם אתם שואפים לשנות את חייכם ובעיקר את ההרגשה שלכם, לא רק שזה אפשרי, זה גם דורש מכולנו עבודה קשה והתמדה. מצד שני, זה משהו שבהחלט כדאי להשקיע בו, כי בסופו של דבר, אם אתם יכולים להרגיש טוב יותר עם כל מה שאתם עושים ולהגיע לפחות אל חלק מהיעדים שלכם, למה שלא תעשו זאת?

מאמנת אישית תוכל להקשיב, להבין ולהתאים לכם את האימון שישנה את חייכם ויקדם אותם, כך שברור לגמרי מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, יכולים לחשוב על כך בחיוב.

מה עושה בפועל מאמנת אישית?

בין אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לפנות למאמנת אישית ובין אם כבר עשיתם את זה בעבר, חשוב להבין שלפני הכול המאמנת צריכה להכיר אתכם ולהבין מי אתם. אומנם זה נכון שיש שיטות שונות שבהן המאמנות האישיות יכולות להשתמש במהלך אימון מהסוג הזה, אך בסופו של דבר, יש משמעות אדירה להתאמת האימון למתאמן.

לכן בשלבים הראשונים המאמנת תרצה לדעת מי אתם, למה באתם, עם איזה סוג של קשיים אתם מתמודדים ומה בתוך תת המודע שלכם למעשה הייתם רוצים לשנות. מדהים לראות עד כמה אנחנו מונעים בחיי היומיום שלנו מטראומות שונות שקרו לפני שנים, מדפוסי התנהגות ומהרגלים שונים.

לכן המאמנת האישית שלכם תרצה לדעת מה מניע אתכם ולהבין, ביחד אתכם, למה אתם מתנהגים בצורה מסוימת. היא תעשה זאת תחילה בעזרת מספר שאלות שהיא תשאל, בעזרת ניתוח נומרולוגי ובעזרת קריאת שפת הגוף שלכם. את כל אלה היא תחבר ביחד כדי להבין איזה שינוי צריך ליצור ואיך, בסופו של דבר, לגרום לכם להרגיש אחרת לגמרי.

האימון שלכם יכלול לרוב שלבים שונים

אם חשבתם לרגע שאתם מגיעים למאמנת האישית שלכם ותוך זמן קצר מרגישים אחרת לגמרי, כדאי שתדעו שזה לא לגמרי מדויק. בפועל אנחנו רואים שאימונים אישיים, כאשר הם באמת מעמיקים ורציניים, צריכים לכלול שני חלקים שונים: החלק התיאורטי והחלק המעשי. החלק התיאורטי יהיה מורכב מנגיעות בנושאים שונים כמו: זיהוי דפוסי ההתנהגות והחשיבה שלכם, NLP, פרידה מהרגלים ישנים ועוד.

לעומת זאת, החלק המעשי כבר יהיה קשור באמת לחיי היומיום ולשינוי הספציפי שאתם רוצים ליצור. כך, למשל, אם אתם רוצים למצוא זוגיות, המאמנת האישית שלכם תוכל לעבור אתכם אפילו על הנושא של כתיבת הודעות טקסט שנראות מזמינות ומשכנעות יותר. איך תציגו את עצמכם בדייט ראשון? מה עד היום עשיתם ולמה זה לא מספיק טוב? מה אפשר לעשות? ובעיקר – איך נוכל ליצור את הרושם הראשוני הכי טוב שאפשר על הצד השני?

זה נכון, אגב, לא רק בפגישות ראשונות שמטרתן להוביל לזוגיות ואהבה, אלא גם בראיונות עבודה ובכל מקום אחר שאתם מגיעים אליו בפעם הראשונה. יש לנו בדיוק רגע אחד להרשים את הצד השני, שכן אותו רושם ראשוני זה משהו שלא חוזר על עצמו. לכן, אם בעזרת המאמנת האישית שלכם תוכלו ללמוד כיצד לנצל את הרגע הזה טוב יותר, למה שלא תעשו זאת?

המאמנת האישית שתיקח אתכם הכי רחוק שאפשר

אתם נחושים בדעתכם ליצור את השינוי שתמיד רציתם? רוצים למצוא עבודה יותר טובה או זוגיות לצורך הקמת משפחה? אם כך, לא רק שכדאי לכם לפנות לאימון אישי שיתאים לכם, אלא צריך גם לעצור ולבדוק באיזו מאמנת אישית אתם בוחרים. העניין הוא שבתחום הזה יש לא מעט נשות מקצוע שמציעות אימונים כאלה ואחרים וליווי מכל מיני סוגים, אך לא לכולן הניסיון והקסם שיש למאיה חן.

מאיה חוותה בעצמה לא מעט קשיים בחיים, כך שהיא מגיעה לכל מאומן מתוך מקום של הבנה והזדהות. היא מגיעה עם הרבה מאוד ניסיון ואהבת-אדם, כך שכאן תוכלו לקבל גם הקשבה לכל אורך הדרך. היא לא תשפוט אתכם ולכל אימון היא מגיעה עם כל הידע שהיא צברה באינספור קורסים מקצועיים שהיא עשתה בתחומי האימון המגוונים.

רוצים מידע נוסף? רוצים לקבוע עוד היום פגישה הראשונה ולהתחיל את תהליך האימון שלכם? התקשרו למספר: 055-9705963, ספרו למאיה מה דרוש לכם וביחד תוכלו לצאת לדרך חדשה. מגיע לכם, כמו לכל אחד אחר, להרגיש בטוחים ושלווים יותר בחייכם, אז למה לדחות את תחילת האימון האישי שלכם?

מאמנת אישית