מאמנת זוגית

החלום למצוא זוגיות הוא משהו שמלווה את כולנו, כי עמוק בפנים, כולנו רוצים משפחה. אנחנו רוצים להרגיש שמצאנו פינה חמה בעולם הזה, משהו ששייך רק לנו, ובעיקר, מישהו שאוהב אותנו ורוצה לרוץ אתנו קדימה, אל עבר כל האתגרים שהחיים מציבים. יחד עם זאת, רבים מאתנו סובלים לא מעט קשיים בנושא הזה הקשורים לטראומות מהעבר, למחשבות שליליות שהדחקנו וגורמות לתת מודע שלנו להפעיל אותנו בצורה כזו או אחרת ומאינספור בעיות שונות.

אנחנו עומדים מול המראה ובמקום לראות כמה אנחנו יפים, יש לנו רק עוד ועוד ביקורת כלפי הגו, שלנו ואנחנו מלאים בחסמים אשר בשורה התחתונה מונעים מאתנו למצוא זוגיות. כל זה נשמע לכם מוכר? אתם שואלים את עצמכם לא פעם איך יכול להיות שתמיד אתם בוחרים את אותם הטיפוסים שגורמים לכם להרגיש רע? איך אתם נמשכים תמיד למערכות יחסים לא אפשריות?

הגיע הזמן שתדעו: זה לא משנה בני כמה אתם, איפה אתם גרים או למה זה קורה לכם, כי מאמנת זוגית תוכל לעזור לכם לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים. מאמנת זוגית יודעת לא רק להקשיב ולשאול את השאלות הנכונות, אלא היא יודעת גם להוביל אתכם בדרך הנכונה שתעזור לכם ליצור את השינוי שאתם רוצים, ובסופו של דבר, לחבוק זוגיות שתלווה אתכם לאורך כל החיים.

כל היתרונות של עבודה עם מאמנת זוגית

אתם סקפטיים? הרבה אנשים, מומחים ומאמנים הבטיחו לעזור לכם אבל בפועל שום דבר לא השתנה? אם כך, כדאי שתדעו שמאמנת זוגית מקצועית כן תוכל לעזור לכם לעשות את השינוי. הכול מתחיל באבחון שלכם, המתאמנים. אם תהיתם את המאמנת הזוגית שלכם תוכל לעשות לכם את האבחון שבהם לתוצאותיו היא תוכל לסייע לכם, כדאי שתדעו שלא מעט כלים עומדים לרשותה.

למשל: בתחילת הדרך היא תשאל אתכם את השאלות הנכונות, תנתח בצורה מעמיקה את שפת הגוף שלכם ואף תעשה לכם ניתוח בהתאם לנומרולוגיה הקבלית בנושא הזוגיות. בנוסף, המאמנת הזוגית תיקח אתכם למעשה לתהליך שכולל שני חלקים אשר ביחד יוצרים את האימון המושלם, והם:

  • החלק התיאורטי
  • החלק המעשי

במסגרת החלקי התיאורטי של האימון שלכם לזוגיות, תוכלו לעסוק בנושאים מאוד מעניינים שייתנו לכם לא מעט כלים להכיר את עצמכם הרבה יותר טובים. למשל: תעברו אימון NLP, יהיה דיון על ההערכה העצמאית שלכם, על אהבת הגוף שלכם ואפילו על החזון הזוגי שלכם. מה אתם באמת מחפשים? מה באמת יכול להתאים לכם? לעומת זאת, החלק המעשי של האימון כולל התייחסות לשאלה מה עושים בפועל כדי להשיג את אותה זוגיות שעליה אנחנו חולמים מזה שנים.

המאמנת הזוגית שלכם והרושם הראשוני שאתם יוצרים בדייט

לכל אחד מאתנו יש גישה שבה הוא נוקט בדרך כלל בדייט ראשון והיא נובעת מאינספור אמונים ודעות קדומות שיש לנו על עצמנו ועל העולם. כך למשל, אנשים ביישנים יתקשו מאוד להראות את כל החן שלהם ואת כל היופי, ואילו אנשים אחרים עלולים להפגין עודף ביטחון עצמי. כולנו רוצים, בסך הכול, להרשים את הצד השני, רק השאלה היא איך עושים זאת בצורה נעימה ובדרך שבאמת תוביל לתוצאה הרצויה. על כל אלה תעבדו ביחד עם המאמנת הזוגית שלכם בחלק המעשי של האימון, מה שיוביל לכך שבסופו של דבר כל דייט ראשון שתגיעו אליו ייראה, ובעיקר ירגיש, אחרת.

בנוסף, יש נגיעה והתעסקות גם בשאלות פרקטיות כמו: איך כותבים הודעת טקסט שבאמת תהיה מזמינה? ואיזה משפטי פתיחה באמת רצוי לאמץ? איך בונים פרופיל מעניין ומושך ברשתות החברתיות? ואיך גורמים לצד השני להתאהב? חלק משמעותי ביותר שהופך את האימון הזוגי למוצלח כל כך, אלא הן הסימולציות השונות. נעשה כאן תרגול רציני ביותר של סיטואציות מהחיים, ובעזרת התרגול הזה נוכל ללמוד כיצד להגיב טוב יותר, והכול תוך כדי היכולת להרשים את הצד השני.

חשוב לזכור שמה שבאמת יוביל לשינוי ומה שבאמת יעזור לכם למצוא את הזוגיות שעליה אתם חולמים, הוא לא רק לבחור את המאמנת הזוגית המתאימה, אלא גם להתמיד, להיות בטוחים שאתם רוצים את התהליך הזה ולהבין שכמו כל דבר אחר בחיים, גם זוגיות זה לא משהו שמוצאים ביום אחד.

איזו מאמנת זוגית תתאים לכם?

האמת היא שיש הרבה מאמנות זוגיות טובות שתוכלו לבחור בהן ולכל אחת יש משהו קצת שונה להציע לכם. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים להרגיש שאתם לא מבזבזים את הזמן היקר שלכם ואם אתם באמת רוצים למצוא זוגיות שתוכל ללוות אתכם לאורך שנים, מאיה חן היא האדם שאליו כדאי שתיפנו. ראשית, מאיה זמינה עבורכם בכל עת במספר שלה: 050-8447011, ושנית, היא מגיעה עם הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום הזה.

היא למדה נושאים שונים ומגוונים בתחום האימון האישי והזוגי, כמו למשל: גישור, אימון אישי, קבלה, נומרולוגיה ועוד. בנוסף, היא בעצמה התמודדה לא מעט קשיים שגרמו לה לצמוח ולהשתנות, כך שאיתה תוכלו להיות בטוחים שתרגישו בנוח כבר מהשנייה הראשונה, אז למה אתם מחכים?

מאמנת זוגית