נומרולוגיה

נומרולוגיה – לקום בבוקר ולא להיות מרוצים זו תחושה שאומנם רבים מאתנו מכירים משלבים שונים בחיים, אך בפועל זה לא נעים. באנו לעולם כדי להגשים את הייעוד שלנו והציפייה שלנו להיות מרוצים מהזוגיות, מהמשפחה ומהעבודה היא ציפייה ריאלית לכל דבר ועניין. הבעיה היא שלא תמיד אנחנו בוחרים נכון ולא תמיד אנחנו יודעים לפענח את הסימנים הניתנים לנו.

למשל, אם תנסו לחזור לאותו רגע שבו בחרתם את המקצוע הנוכחי שלכם, האם באמת עשיתם את זה תוך הקשבה עצמית? מה הניע אתכם? ועד כמה אתם מרגישים בכל יום שאתם באמת מגשימים את הייעוד שלכם? במקום לחכות לרגע שבו לא תוכלו יותר, תרצו לשבור את הכלים ולחפש לעצמכם משהו אחר, למה שלא תיעזרו באנשי מקצוע מומחים כבר עכשיו? נומרולוגיה היא כלי מדהים שעוזר לנו לגלות, להבין ולחשוף את הייעוד שלנו במובנים שונים.

בעזרת הנומרולוגיה נוכל לקבל החלטות שיהיו הרבה יותר טובות לנו, מה שיוביל לכך שבסופו של כל יום נרגיש מלאים ומסופקים יותר. זכרו: זה לא משנה איפה אתם נמצאים היום בחייכם ולאיזו נקודה הגעתם, כי אף פעם זה לא מאוחר מידי ליצור את השינוי שעליו אתם חולמים.

מהם היתרונות של נומרולוגיה?

לפני הכול, חשוב להבין שלמעשה הנומרולוגיה הקבלית מסייעת לנו למעשה לקבל הכוונה באינספור תחומים חשובים בחיינו. כך למשל, אנשים שרוצים להבין מה הייעוד שלהם, איזה מקצוע יתאים להם או באיזה מקום עבודה כדאי להם לעבוד – יוכלו להיעזר בנומרולוגיה. שנית, הנומרולוגיה לוקחת בחשבון פרטים בסיסיים שלכל אחד מאתנו יש וכל אחד מאתנו יוכל לספק כדי לבצע את הניתוח הנדרש, כך שלא מדובר כאן על עניין מורכב מידי.

אנחנו רואים שניתוח נומרולוגי נעשה בימינו בעזרת שימוש בפרטים כמו: שם ושם המשפחה, תאריך הלידה העברי והלועזי, השמות של ההורים ופרטי בן או בת הזוג, במידה ויש. אנשי מקצוע שלמדו את התחום הזה יודעים לקחת את כל הנתונים האלה ובעזרתם להבין מה למעשה הייעוד של האדם שעומד מולם. לפעמים כל מה שאנחנו צריכים בחיים זה לקבל הכוונה, להבין לאן ללכת וזה המפתח שעוזר לנו ליצור את השינוי הרצוי. לכן, אם אתם יכולים לפנות לאש מקצוע מהתחום הזה עוד היום וליהנות מהכוונה ומייעוץ ברמה גבוהה, למה שלא תעשו זאת?

התחושה הטובה שיש בידיעה לאן אתם הולכים

החיים שאנחנו חיים בעידן המודרני מאוד עמוסים. אנחנו נדרשים להיות הורים נפלאים, ילדים טובים ומנהלים מקצועיים בעבודה. לכן, מה הפלא שרבים מאתנו לא מספיק עוצרים להקשיב לעצמם כדי לקבל את ההחלטות הנכונות? יחד עם זאת, בכל אחד מאתנו חווי גם הרצון פשוט להיות מאושר, ואיך נהיה מאושרים אם לא נדע לזהות את הייעוד, את הכיוון ואת המקום שאליו נרצה להגיע? בכל אלה הנומרולוגיה תוכל לעזור לכם, ובצורה הרבה יותר יעילה ממה שאתם חושבים.

בפועל, בעזרת נומרולוגיה ניתן לענות על עוד ועוד שאלות חשובות ומהותיות בחייו של כל אדם, כמו למשל: איזה כיווני פעולה עדיפים ואפשריים בדילמות שונות שיש לנו בחיים? איך באמת נצליח לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו? איזה שם באמת יתאים לתינוק שעוד מעט יהיה לנו? האם אנחנו עומדים בפני משבר זוגיות? ואיך נמצא את בן הזוג הבא שבאמת יעזור לנו לגדול ולהתעצם? רבים מאתנו מחפשים תשובות לכל השאלות האלה ולכן נומרולוגיה זה כלי שכדאי לעשות בו שימוש, במיוחד אם עושים זאת בצורה נכונה.

נומרולוגית מקצועית שהיא גם מאמנת אישית

אתם צמאים לשינוי? לא יודעים מאיפה להתחיל? חולמים לקום בבוקר עם הרגשה אחרת? ללכת למשרד אחר או לעסוק בעבודה שונה מזו שאתם עובדים בה כבר שנים רבות? הגיע הזמן מבחינתכם לעשות את הצעד ולמצוא את בן הזוג שבאמת יעשה לכם טוב, אחרי הרבה מערכות יחסים הרסניות? מאיה חן היא הכתובת הנכונה עבורכם.

מאיה היא נומרולוגית מקצועית ומאמנת אישית, היא יודעת להקשיב והיא מגיעה עם הרבה מאוד שנים של ניסיון בתחום הזה. היא מאמינה שאין שום דבר שיכול וצריך למנוע מאתנו לעשות את השינויים שעליהם אנחנו חולמים, אז למה שלא תצטרפו גם אתם לכל האנשים המאושרים שכבר קיבלו ממנה עזרה וליווי? לא במקרה הרבה אנשים נתנו לה את הכינוי "קוסמת", כי היא מחוללת שינויים שאחרים לא הצליחו ליצור. היא עושה שימוש בטכניקות מגוונות ביותר ובכל ההשכלה שהיא רכשה לאורך שנים, בין אם זה נומרולוגיה קבלית, קאוצ'ינג ועוד.

היא לקחת חלק לאורך השנים באינספור קורסים מקצועיים וסדנאות שהוערכו על ידי טובי המרצים בתחומים הללו, כך שעם מאיה חן אתם תמיד בידיים טובות. מאיה מגיעה מתוך לא מעט משברים וכאבים שאיתם היא התמודדה בעצמה, כך שהיא יכולה גם להבין ללבכם ולהיות אמפטית לכל אורך האימון שתעברו אצלה. זקוקים למידע נוסף? התקשרו למספר: 055-9705963 וצאו בעזרת מאיה לדרך חדשה ומספקת יותר בכל תחום בחיים שלכם.

נומרולוגיה